IDŐPONTJA/date: 2018.11.04.
BÍRÓ/judge: RADA ISTVÁN (H)
nevezők száma/ENTRIES: 71
EREDMÉNYLISTA/results: by HDK IRODA/HDK Office
ÉVGYŐZTES 2018/ YEARWINNER 2018, BOB Via Felicium Vincere Natus (Prince Piero di Perlanera x Tahi-réme Kaylie)
ÉVGYŐZTES 2018/ YEARWINNER 2018 Tahi-réme Vito (Asterix del Nasi x Tahi-réme Jameerah)
ÉVGYŐZTES 2018/ YEARWINNER 2018 Fort Bellators Ivanquisher (Thor del Nasi x Valdora Valour de Grande Vinko)
ÉVGYŐZTES 2018/YEARWINNER 2018 Izrafel Zary Zarathusta (Izrafel Abe Arrogatno x Izrafel Ruby Rovena)
FEKETE KANOK / BLACK MALES
bébi OSZTÁLY / baby CLASS
VP1, bébi évGYŐZTES 2018 / baby yearWINNER 2018 Viktor del Nasi (Eutay del Nasi x Alexa del Nasi)
vP2 Angel of Shaytan Vasil (Colt di Perlanera x Angel of Shaytan Angelina)
VP3 Csini Baba Hektor (Teodor Giddy Blossom x Csini Baba Gina)
KÖLYÖK OSZTÁLY / PUPPY CLASS
VP1, KÖLYÖK ÉVGYŐZTES 2018/ PUPPY YEARWINNER 2018 Via Felicium Zepter (Colt di Perlanera x Tahi-réme Kaylie)
VP Intinity Amoris Cassius (Ulisse del Tibur x Izrafel Ruby Rovena)
VP Intinity Amoris Chaos (Ulisse del Tibur x Izrafel Ruby Rovena)
FIATAL OSZTÁLY / YOUTH CLASS
EXC1, HPJ, FIATAL ÉVGYŐZTES 2016 / YOUTH YEARWINNER 2018 Arxangel von Schwarze Kraft (Hazar di Altobello x ZZ von Schwarze Kraft)
EXC2 Angel of Shaytan Milano (Colt di Perlanera x Pride of Russia Chernika)
ECX3 Infinity Amoris Bozic (Nichel del Najo Made in Sicily x Izrafel Angel Amaya)
EXC4 Köd-Hegy Hektor (Jolly Jumper Jahrestal x Göd-Hegy Gemma)
VG5 Infinity Amoris Bez Straha (Nichel del Najo Made in Sicily x Izrafel Angel Amaya)
Tahi-réme Chico (Eutay del Nasi x Tahi-réme Jameerah)
NÖVENDÉK OSZTÁLY/INTERMEDIATE CLASS
EXC1, CAC Korvinusz di Modello (Tahi-réme Dali x Katrina di Modello)
NYÍLT OSZTÁLY / OPEN CLASS
EXC1, CAC Zoran del Naissus (Asterix del Nasi x Sofia del Naissus)
EXC2, RCAC Via Felicium Antonio (Troy del Nasi x Tahi-réme Kaylie)
ABSENT Teodor Giddy Blossom (Dura Lex Polonia Hussaro Aquilae Ala x Theodora Titta di Altobello)
MUNKA OSZTÁLY / WORKING CLASS
EXC1, CAC, ÉVGYŐZTES 2018/ YEARWINNER 2018 Tahi-réme Vito (Asterix del Nasi x Tahi-réme Jameerah)
VG2 Ti Amo Per Sempre Anubis (Mitto del Nasi x Oceia di Satti)
GYŐZTES OSZTÁLY / CHAMPION CLASS
EXC1, CAC Tahi-réme Tonic (Oz di Casa Giardino x Tahi-réme Maya)
VETERÁN OSZTÁLY/VETERAN CLASS
ABSENT Tahi-réme Max (Pride of Russia Ferro x Tahi-réme Giniti)
TISZTELET OSZTÁLY/HONOUR CLASS
ABSENT Dado di Prisconte (Nemo di Prisconte x Reginaquanita di Prisconte)
BARNA KANOK / BROWN MALES
bébi OSZTÁLY / baby CLASS
VP1, BÉBI ÉVGYŐZTES 2018 / BABY YEARWINNER 2018 GoodHead Buble-Gun (Quint di Caresi Nice x Afrodita)
kölyök OSZTÁLY / puppy CLASS
VP1, KÖLYÖK ÉVGYŐZTES 2018 / PUPPY YEARWINNER 2018 Infinity Amoris Caleb (Ulisse del Tibur x Izrafel Ruby Rovena)
VP2 Keep Moving Boscorelli (Thor del Nasi x Anastasia Altea Robostus)
FIATAL OSZTÁLY / YOUTH CLASS
EXC1, HPJ, FIATAL ÉVGYŐZTES 2018 / YOUTH YEARWINNER 2018 Anima Vero Aston Warrior (Colt di Perlanera x Dona Deorum Deya)
EXC2 GoodHead Armani (Castor Colt von Ashanti x Afrodita)
EXC3 Vivaro di Casa Mne (Asterix del Nasi x Lia Loca di Casa Mne)
NÖVENDÉK OSZTÁLY / intermediate CLASS
EXC1, CAC GoodHead Akon (Castor Colt von Ashanti x Afrodita)
NYÍLT OSZTÁLY / OPEN CLASS
EXC1, CAC Infinity Amoris Aaron (Izrafel Quantum Payche x Katriona Kelsi Tejat Posterior)
ABSENT Neville di Caresi Nice (Oscar z Padoku x Ines di Perlanera)
MUNKA OSZTÁLY / WORKING CLASS
EXC1, CAC, ÉVGYŐZTES 2018/ YEARWINNER 2018 Fort Bellators Ivanquisher (Thor del Nasi x Valdora Valour de Grande Vinko)
GYŐZTES OSZTÁLY / CHAMPION CLASS
EXC1, CAC, Quint di Caresi Nice (Oscar z Padoku x Folly Polly di Caresi Nice)
FEKETE SZUKÁK / BLACK FEMALES
bébi OSZTÁLY / baby CLASS
VP1, bébi ÉVGYŐZTES 2018 / baby yearWINNER 2018 Lola del Naissus (Eutay del Nasi x Willa del Naissus)
VP2 Quirina di Baia Nera (Pride of Russia Chernij Prinz x Nikita di Baia Nera)
VP3 Angel of Shaytan Virgina (Colt di Perlanera x Angel of Shaytan Angelina
VP4 Csini Baba Honey Moon (Teodor Giddy Blossom x Csini Baba Gina)
FIATAL OSZTÁLY / YOUTH CLASS
EXC1, HPJ, FIATAL ÉVGYŐZTES 2018 / YOUTH YEARWINNER 2018 Tahi-réme Chiyo (Eutay del Nasi x Tahi-réme Jameerah)
EXC2 Fort Bellators Promise for Betelges (Livonija Baron Amber Amulet x Savana Betelges)
EXC3 Milla del Naissus (Lucinio del Diamante Nero x Willa del Naissus)
EXC4 Angel of Shaytan Miss Masha (Colt di Perlanera x Pride of Russia Chernika)
EXC Asi di Vitry Elegante (Ugljesa del Naissus x Duna del Naissus)
EXC Anima Vero Barbarossa Severina (Pride of Russia Sever x Immortal Glory de Grande Vinko)
EXC Infinity Amoris Benzalina (Nichel del Najo Made in Sicily x Izrafel Angel Amaya)
EXC Lotti Alias di Villa Amulett (Gangster Dandias le la Villa Valiano x Csini Baba Díva)
VG Tahi-réme Drina (Tahi-réme Jedi x Tahi-réme Tuttifruttie)
VG Vivat de Grande Vinko Unica Donna (Quickstep King of Darkness x Diana Princess Warrior de Grande Vinko)
NÖVENDÉK OSZTÁLY / intermediate CLASS
EXC1, CAC Kozina di Modello (Tahi-réme Dali x Katrina di Modello)
EXC2, RCAC Roxy di Caresi (Paquito di Perlanera x Ephira di Caresi)
EXC3 Ultra Shadow of the Darkness (Bentley z Padoku x Cimet Shadow of the Darkness)
ABSENT Pride of Russia Asterona (Sant Kreal Elixir x Pride of Russia Ishtar)
NYÍLT OSZTÁLY / OPEN CLASS
EXC1, CAC Yudella von Schwarze Kraft (Eutay del Nasi x Quiny von Schwarze Kraft)
ABSENT Arrows of Hunnia Drina (Tahi-réme Max x Queen of Black Diamonds Chelsey)
ABSENT Pride of Russia Yashma (Pride of Russia Taras x Pride of Russia Sasha)
MUNKA OSZTÁLY / WORKING CLASS
EXC1, CAC Pandora di Caresi (Tahi-réme Dali x Ephira di Caresi)
GYŐZTES OSZTÁLY / CHAMPION CLASS
EXC1, CAC, ÉVGYŐZTES 2018/ YEARWINNER 2018, BOB Via Felicium Vincere Natus (Prince Piero di Perlanera x Tahi-réme Kaylie)
EXC2, RCAC Fort Bellators Igraine Valour (Thor del Nasi x Valdora Valour de Grande Vinko)
EXC3 Pride of Russia Chernika (Pride of Russia Altay x Pride of Russia Shelma)
EXC4 Izrafel Ruby Rovena (Jaron Black Iron Warrior x Izrafel Floris Fortuna)
BARNA SZUKÁK / BROWN FEMALES
bébi OSZTÁLY / baby CLASS
VP1 bébi ÉVGYŐZTES 2018 / baby YEARWINNER 2018 Destiny von Schwarze Kraft (Zullu Warrior von Schwarze Kraft x Aria for Schwarze Kraft Ginga House)
KÖLYÖK OSZTÁLY / PUPPY CLASS
VP1, KÖLYÖK ÉVGYŐZTES 2018/ PUPPY YEARWINNER 2018Infinity Amoris Calina (Ulisse del Tibur x Izrafel Ruby Rovena)
VP2 Dalena vom X-Ta-Sea (Smart Wood Hills Kaiser Konstantin x Arrielsologomez von X-Ta-Sea)
FIATAL OSZTÁLY / YOUTH CLASS
EXC1, HPJ, FIATAL ÉVGYŐZTES 2018 / YOUTH YEARWINNER 2018 Tamara Angel of Shaytan (Colt di Perlanera x Angel of Shaytan Alina)
EXC2 GoodHead Amarilisz Ashanti (Castor Colt von Ashanti x Afrodita)
EXC3 Hell N'angel Night Fever (Marienburgs Dutch Romeo x Celtic Chelsea Jahrestahl)
NÖVENDÉK OSZTÁLY / intermediate CLASS
EXC1, CAC Barracuda vor Schwarze Kraft Grareva (Quiz von Schwarze Kraft x Hugs & Kisses de Grande Vinko)
NYÍLT OSZTÁLY/OPEN CLASS
EXC1, CAC ÉVGYŐZTES 2018/YEARWINNER 2018 Izrafel Zary Zarathusta Izrafel Abe Arrogatno x Izrafel Ruby Rovena)
EXC2 Quissy di Caresi Nice (Oscar z Padoku x Folly Polly di Caresi Nice)
EXC3 Baltika Ajramor (Toscano del Diamante Nero x Aischa Athena Ajramor)
EXC4 Lupita de la Scytha (Hazar di Altobello x HoneyMoon de la Scytha)
GYŐZTES OSZTÁLY / CHAMPION CLASS
EXC1, CAC Pride of Russia Chervona Varta (Pride of Russia Altay x Pride of Russia Shelma)
VETERÁN OSZTÁLY/VETERAN CLASS
ABSENT Queen of Black Diamonds Chelsea (Tahi-réme Dali x Köd-Hegy Berenike)
A Hungária Dobermann Klub 2024. évi tervezett programjai ...