HDK ÉVGYŐZTES KIÁLLÍTÁS / HDK YEARWINNER SHOW

2019

  

IDŐPONTJA/date: 2019.11.17.

BÍRÓ/judge: Jossi Grados (israel)

nevezők száma/ENTRIES: 78

EREDMÉNYLISTA/results: by HDK IRODA/HDK Office

 

ÉVGYŐZTES 2019/ YEARWINNER 2019 Victor del Nasi (Eutay del Nasi x Alexa del Nasi)

ÉVGYŐZTES 2019/ YEARWINNER 2019 Quint di Caresi (Oscar z Padoku x Folly Polly di Caresi Nice)

ÉVGYŐZTES 2019/ YEARWINNER 2019 Kimberly di Caresi (Ale'Alamos del Citone x Ephira di Caresi)

ÉVGYŐZTES 2019/YEARWINNER 2019 Ak-Yar Zarema (Ak-Yar Yanco x Ak-Yar Barokka)

 

FEKETE KANOK / BLACK MALES

bébi OSZTÁLY / baby CLASS

VP1, bébi évGYŐZTES 2019 / baby yearWINNER 2019 Barymar Varavva (Pride of Russia Chongar x Mao Mao Jahrestal)

VP2 David Vital Screen (Pride of Russia Taymir x Ariya Vital Screen)

VP3 Baldo di Aynadi (Mc Madness Peak Performance x Erdőberki Ramona Rashi)

VP4 Apollo San Martonelli (Tahi-réme Vito x Kozina di Modello)

ABSENT Ettore Eddie Coco Prespa (Tristan Giddy Blossom x Banda Prespa)

KÖLYÖK OSZTÁLY / PUPPY CLASS

VP1, KÖLYÖK ÉVGYŐZTES 2019/ PUPPY YEARWINNER 2019 Infinity Amoris Diesel (Atlas Solo Gomez vom X-Ta-Sea x Katriona Kelsi Tejat Posterior)

P2Argo Nero di Angelo (Quiz von Schwarze Kraft x Kahlua de la Scytha)

P3 Leonardo di Modello (Michigan di Modello x Katrina di Modello)

FIATAL OSZTÁLY / YOUTH CLASS

EXC1, HPJ, FIATAL ÉVGYŐZTES 2019 / YOUTH YEARWINNER 2019 Pride of Russia Hronos (Sant Kreal Elixir x Pride of Russia Navara)

EXC2 Boston di Modello (Colt di Perlanera x Odrina di Modello)

VG3 Tahi-réme Gemini (Livonija Baron Daryl Dixon x Tahi-réme Tuttifruttie)

VG4 Hunter Vital Screen (Versailles Marquise Brilliant Balthazar x Ariya Vital Screen)

NÖVENDÉK OSZTÁLY/INTERMEDIATE CLASS

EXC1, CAC, ÉVGYŐZTES 2019/ YEARWINNER 2019 Victor del Nasi (Eutay del Nasi x Alexa del Nasi)

EXC2, RCAC Infinity Amoris Baudelaire (Nichel del Najo Made in Sicily x Izrafel Angel Amaya)

ABSENT Maximilian di Assolutonero (Hazar di Altobello x Aristokratia Daria di Altobello)

NYÍLT OSZTÁLY / OPEN CLASS

EXC1, CAC Infinity Amoris Bez Stracha (Nichel del Najo Made in Sicily x Izrafel Angel Amaya)

VG 2 Arxangel von Schwarze Kraft (Hazar di Altobello x ZZ von Schwarze Kraft)

GYŐZTES OSZTÁLY / CHAMPION CLASS

EXC1, CAC Tristan Giddy Blossom (Dura Lex Polonia Hussaro Aquilae Ala x Theodora Titta di Altobello)

VETERÁN OSZTÁLY/VETERAN CLASS

VG1 ICH Fandango von Yesbe (Usem del Mediano x Zafir di Modello)

BARNA KANOK / BROWN MALES

bébi OSZTÁLY / baby CLASS

VP1, BÉBI ÉVGYŐZTES 2019 / BABY YEARWINNER 2019 Barymar Voroshilov (Pride of Russia Chongar x Mao Mao Jahrestal)

kölyök OSZTÁLY / puppy CLASS

VP1, KÖLYÖK ÉVGYŐZTES 2019 / PUPPY YEARWINNER 2019 Infinity Amoris Zoroaster (Toscano del Diamante Nero x Izrafel Zary Zarathusta)

VP2 Madaras-Pusztai Raszputyin (Prime of Perfection Burgus x Madaras-Pusztai Cheyenne)

P3 Goodhead Chaos Cope (Norton di Caresi Nice x Afrodita)

FIATAL OSZTÁLY / YOUTH CLASS

                                            

EXC1, HPJ, FIATAL ÉVGYŐZTES 2019 / YOUTH YEARWINNER 2019 Goddhead Buble-Gun (Quint di Caresi Nice x Afrodita)

NÖVENDÉK OSZTÁLY / intermediate CLASS

EXC1, CAC Vivaro di Casa Mne (Rufus di Casa Mne x Lia Loca di Casa Mne)

MUNKA OSZTÁLY / WORKING CLASS

EXC, CAC, ÉVGYŐZTES 2019/YEARWINNER 2019 Quint di Caresi (Oscar z Padoku x Folly Polly di Caresi Nice)

GYŐZTES OSZTÁLY / CHAMPION CLASS

VG1 GoodHead Akon (Castor Colt von Ashanti x Afrodita)

FEKETE SZUKÁK / BLACK FEMALES

bébi OSZTÁLY / baby CLASS

VP1,bébi ÉVGYŐZTES 2019 / baby yearWINNER 2019 Barymar Vataga (Pride of Russia Chongar x Mao Mao Jahrestal)

VP2 Barbara Vital Screen (Pride of Russia Taymir x Livonija Baronesa Dolce Donna)

VP3 Vivat de Vinko Foget Me Not (Okean Elzy de Grande Vinko x Holland Rose iz Zoosfery)

VP4 Pride of Russia Empire (Pride of Russia Taymir x Pride of Russia Chervona Varta)

VP Bibiena di Aynadi (Mc Madness Peak Performance x Erdőberki Ramona Rashi)

ABSENT Erin Prespa (Tristan Giddy Blossom x Banda Prespa)

KÖLYÖK OSZTÁLY / PUPPY CLASS

VP1,KÖLYÖK ÉVGYŐZTES 2019 / PUPPY yearWINNER 2019 Tahi-réme Haisha (Eutay del Nasi x Tahi-réme Ono)

VP2 GoodHead Cerubina (Norton di Caresi Nice x Afrodita)

VP3 Madaras-Pusztai Rumba (Prime of Perfection Burgus x Madaras-Pusztai Cheyenne)

ABSENT Forever Freedom di Altobello (Sant Kreal Ra x Farah Fortuna di Altobello)

FIATAL OSZTÁLY / YOUTH CLASS

EXC1, HPJ, FIATAL ÉVGYŐZTES 2019 / YOUTH YEARWINNER 2019 Pride of Russia Raymonda (Quiz von Schwarze Kraft x Pride of Russia Iscorca)

EXC2 Lola del Naissus (Eutay del Nasi x Willa del Naissus)

EXC3 Abrakadabra del Nasi (Eutay del Nasi x Diva del Nasi)

EXC4 Angel of Shaytan Eleanor (Quiz von Schwarze Kraft x Angel of Shaytan Aurelia)

EXC Angel of Shaytan Velvet Blue (Colt di Perlanera x Angel of Shaytan Angelina)

VG Kappa of Djarmati (Freak Brutus of Djarmati x Fort Bellators Jugoslava)

VG Pride of Russia Hvoya (Sant Kreal Elixir x Pride of Russia Navara)

VG Xena Shadow of the Darkness (Sexy Boy Shadow of the Darkness x Irukandji Shadow of the Darkness)

ABSENT Csini Baba Honey Moon (Teodor Giddy Blossom x Csini Baba Gina)

ABSENT Lilly Gold del Naissus (Eutay del Nasi x Willa del Naissus)

ABSENT Shelby di Caresi Nice (Quint di Caresi Nice x Priya di Caresi Nice)

NÖVENDÉK OSZTÁLY / intermediate CLASS

EXC1, CAC Infinity Amoris Babe le Ange (Nichel del Najo Made in Sicily x Izrafel Angel Amaya)

EXC2, RCAC Tahi-réme Dior (Tahi-réme Jedi x Tahi-réme Tuttiefruttie)

VG3 Kopriva of Djarmati (Freak Brutus of Djarmati x Fort Bellators Jugoslava)

NYÍLT OSZTÁLY / OPEN CLASS

EXC1, CAC, ÉVGYŐZTES 2019/ YEARWINNER 2019 Kimberly di Caresi (Ale'Alamos del Citone x Ephira di Caresi)

EXC2 , RCAC Heaven d'Islamorada (Nichel del Najo Made in Sicily x Agata Aloys d'Islamorada)

EXC3 Tahi-réme Chiyo (Eutay del Nasi x Tahi-réme Jameerah)

EXC4 Lotti Alias di Villa Amulett (Gangster Dandias de la Villa Valiano x Csini Baba Díva)

EXC Infinity Amoris Castra (Ulisse del Tibur x Izrafel Ruby Rovena)

MUNKA OSZTÁLY / WORKING CLASS

VG1 Shaytana Vital Screen (Livonija Baron Desperante Dylan x Ariya Vital Screen)

GYŐZTES OSZTÁLY / CHAMPION CLASS

EXC1, CAC Nikita del Nasi (Eutay del Nasi x Juga del Nasi)

EXC2 RCAC Diamante de Luperca Chanel (Eutay del Nasi x Pride of Russia Ariadna)

EXC3 Kozina di Modello (Tahi-réme Dali x Katrina di Modello)

VG4 Ataka Vital Screen (Livonija Baron Piter Pen x Kleopatra Vital Screen)

BARNA SZUKÁK / BROWN FEMALES

bébi OSZTÁLY / baby CLASS

VP1 bébi ÉVGYŐZTES 2019 / baby YEARWINNER 2019 Anima Vero Diamante Balthazarina (Versailles Marquise Brilliant Balthazar x Immortal Glory de Grande Vinko)

ABSENT Zahra Zooi v. Nollyzor (Manni Angel of Shaytan x Harmony Haidy Ginga House)

KÖLYÖK OSZTÁLY / PUPPY CLASS

VP1, KÖLYÖK ÉVGYŐZTES 2019/ PUPPY YEARWINNER 2019 Andromeda Nero di Angelo (Quiz von Schwarze Kraft x Kahlua de la Scytha)

VP2 Infinity Amoris Donatella (Atlas Solo Gomez vom X-Ta-Sea x Katriona Kelsi Tejat Posterior)

VP3 Viola di Casa Giardino (Eutay del Nasi x Dolcenera di Casa Giardino)

P4 GoodHead Cleopatra Cara Mia (Norton di Caresi Nice x Afrodita)

FIATAL OSZTÁLY / YOUTH CLASS

EXC1, HPJ, FIATAL ÉVGYŐZTES 2019 / YOUTH YEARWINNER 2019 Palmira di Perlanera (Colt di Perlanera x Ginara Gioia di Perlanera)

EXC2 Destiny von Schwarze Kraft (Zullu Warrior von Schwarze Kraft x Aria for Schwarze Kraft Ginga House)

EXC3 Ellison di Modello (Eutay del Nasi x Onálá di Modello)

NÖVENDÉK OSZTÁLY / intermediate CLASS

EXC1, CAC Tamara Angel of Shaytan (Colt di Perlanera x Angel of Shaytan Alina)

EXC2, RCAC Bombastic Style von Fundoklia Beauty (Eutay del Nasi x Lia L'amour di Perlanera)

NYÍLT OSZTÁLY/OPEN CLASS

EXC1, CAC Pride of Russia Barvikha (Pride of Russia Chongar x Pride of Russia Luna Nera)

EXC2, RCAC Baracuda for Schwarze Kraft Grareva (Quiz von Schwarze Kraft x Hugs & Kisses de Grande Vinko)

MUNKA OSZTÁLY /WORKING CLASS

VG1 Hell N'Angel Night Fever (Marienburgs Dutch Romeo x Celtic Chelsea Jahrestal)

GYŐZTES OSZTÁLY / CHAMPION CLASS

EXC1, CAC,ÉVGYŐZTES 2019/YEARWINNER 2019 Ak-Yar Zarema (Ak-Yar Yanco x Ak-Yar Barokka)

EXC2 RCAC Diamante de Luperca Cingara (Eutay del Nasi x Pride of Russia Ariadna)

VETERÁN OSZTÁLY/VETERAN CLASS

EXC1, CAC Erdőberki Ramona Rashi (Pride of Russia Amadey x Csinibaba Charlotte)