HDK KLUBKIÁLLÍTÁS / HDK CLUBSHOW

IDŐPONTJA/DATE: 2018.05.13

BÍRÓ/JUDGE: WILLIAM SOEDHARMAN (ID)

NEVEZŐK SZÁMA/ENTRIES: 74           

EREDMÉNYLISTA/RESULTS: BY HDK IRODA/HDK OFFICE

 

HDK CHAMPION 2018 Tahi-réme Jedi

HDK CHAMPION 2018 Delta del Naissus

 

FEKETE KANOK / BLACK MALES

bébi OSZTÁLY / baby CLASS

VP1, bébi klubGYŐZTES 2018 / baby clubWINNER 2018 Angel of Shaytan Milano (Colt di Perlanera x Pride of Russia Chernika)

P2 Fort Tahi-réme Dex (Tahi-réme Jedi x Tahi-réme Tuttiefruttie)

KÖLYÖK OSZTÁLY / PUPPY CLASS

VP1, KÖLYÖK KLUBGYŐZTES 2018/ PUPPY CLUBWINNER 2018 Tahi-réme Chico (Eutay del Nasi x Tahi-réme Jameerah)

FIATAL OSZTÁLY / YOUTH CLASS

EXC1, HPJ, FIATAL KLUBGYŐZTES 2016 / YOUTH CLUBWINNER 2018 Iz Valkiri Nestor (Ebay del Tibur x Sant Kreal Maxima)

EXC2 Vasco Nero di Perlanera (Grafit di Perlanera x Ana Juaqina di Perlanera)

ABSENT Korvinusz di Modello (Tahi-réme Dali x Katrina di Modello)

NÖVENDÉK OSZTÁLY / intermediate CLASS

EXC1, CAC Zoran del Naissus (Asterix del Nasi x Sofia del Naissus)

EXC2, R.CAC Tahi-réme Zeus (Tahi-réme Max x Tahi-réme Jameerah)

EXC3 Mars von Venzoland (Hazar di Altobello x Tahi-réme Unique)

NYÍLT OSZTÁLY / OPEN CLASS

EXC1, CAC Tahi-réme Vito (Asterix del Nasi x Tahi-réme Jameerah)

EXC2, RCAC Filimamont Extra-Terrestrial (Bentley z Padoku x May-B)

EXC3 Colt di Perlanera (Gangster Dandias de la Villa Valiano x Trunka Lunka di Perlanera)

EXC4 Bel Nome Bodin (Thor del Nasi x Tahi-réme Ita)

MUNKA OSZTÁLY / WORKING CLASS

EXC1, CAC, KLUBGYŐZTES 2018/ CLUBWINNER 2018 , HDK CHAMPION Tahi-réme Jedi (Gangster-Dandias de la Villa Valiano x Tahi-réme Demi)

EXC2, RCAC Granit von Sagramos (Get to the Point Devil Inside x Eyes of an Angel of Hoffmann House)

EXC 3 Ti Amo Per Sempre Anubis (Mitto del Nasi x Oceia di Satti)

ABSENT Michigan di Modello (Get to the Point Devil Inside x Nádina di Modello)

GYŐZTES OSZTÁLY / CHAMPION CLASS

EXC1, CAC Pride of Russia Chingay (Pride of Russia Altay x Pride of Russia Shelma)

EXC2 Tahi-réme Tonic (Oz di Casa Giardino x Tahi-réme Maya)

EXC3 Livonija Baron Capital Cash (Oscar z Padoku x Livonija Baronesa Pia Pandora)

EXC4 Sant Kreal Sheldon (Oksamit de Grande Vinko x Pride of Russia Avrora)

ABSENT Pride of Russia Chingay (Pride of Russia Altay x Pride of Russia Shelma)

BARNA KANOK / BROWN MALES

bébi OSZTÁLY / baby CLASS

VP1, BÉBI KLUBGYŐZTES 2018 / BABY CLUBWINNER 2018 Anima Vero Aston Warrior (Colt di Perlanera X Dona Deorum Deya)

FIATAL OSZTÁLY / YOUTH CLASS             

EXC1, HPJ, FIATAL KLUBGYŐZTES 2018 / YOUTH CLUBWINNER 2018 Destiny's Phoenix Nadal (Ebay del Tibur x Destiny's Phoenix Jojoba)

EXC2 GoodHead Akon (Castor Colt von Ashanti x Afrodita)

NÖVENDÉK OSZTÁLY / intermediate CLASS

EXC1, CAC Quint di Caresi (Oscar z Padoku x Folly Polly di Caresi)

NYÍLT OSZTÁLY / OPEN CLASS

EXC1, CAC Livonija Baron Desperante Dylan (Ethos Steinhage-Grad x Livonija Baronesa Prima Patricia)

MUNKA OSZTÁLY / WORKING CLASS

EXC1, CAC, Ural di Atobello (Bonaparta di Altobello x Mint Chocholate di Altobello)

GYŐZTES OSZTÁLY / CHAMPION CLASS

EXC1, CAC, KLUBGYŐZTES 2018/ CLUBWINNER 2018 Okean Elzy de Grande Vinko (Danafox's Nabuco x Brina Bahilu de Grande Vinko)

EXC2 Bismarck Vital Screen (Livonija Baron Piter Pen x Livonija Baronesa Lucretia Lourdes)

FEKETE SZUKÁK / BLACK FEMALES

bébi OSZTÁLY / baby CLASS

VP1, bébi klubGYŐZTES 2016 / baby clubWINNER 2016 Angel of Shaytan Miss Masha (Colt di Perlanera x Pride of Russia Chernika)

VP2 Angel of Shaytan Magenta Masha (Colt di Perlanera x Pride of Russia Chernika)

VP3 Tahi-réme Dior (Tahi-réme Jedi x Tahi-réme Tuttiefruttie)

VP4 Tahi-réme Drina (Tahi-réme Jedi x Tahi-réme Tuttiefruttie)

ABSENT Angel of Shaytan Madmoiselle Lenna (Colt di Perlanera x Pride of Russia Chernika)

KÖLYÖK OSZTÁLY / PUPPY CLASS

VP1, KÖLYÖK KLUBGYŐZTES 20168/ PUPPY CLUBWINNER 2018 Milla del Naissus (Lucinio del Diamante Nero x Willa del Naissus)

VP2 Blenda Baha Nata Vincere (Colt di Perlanera x Don Kagjust Kalifornia)

VP3 Anima Vero Barbarossa Severin (Pride of Russia Sever x Immortal Glory de Grande Vinko)

FIATAL OSZTÁLY / YOUTH CLASS

EXC1, HPJ, FIATAL KLUBGYŐZTES 2018 / YOUTH CLUBWINNER 2018 Kozina di Modello (Tahi-réme Dali x Katrina di Modello)

EXC2 Diamante de Luperca Chanel (Eutay del Nasi x Pride of Russia Arianda)

EXC3 Pride of Russia Kamchatka (Pride of Russia Dobrinya x Pride of Russia Roksana)

EXC4 Ocean di Baia Nera (Arsenio Lupin x Alice d'slaMorada)

EXC Emili Jonse Doberthing (Hazar di Altobello x Eleganza di Altobello)

NÖVENDÉK OSZTÁLY / intermediate CLASS

EXC1, CAC, KLUBGYŐZTES 2018 / CLUBWINNER 2018, BOB Zamira Zoia di Perlanera (Eutay del Nasi x Amorella di Perlanera)

ABSENT Jaydra Alias di Villa Amulett (Pride of Russia Shaytan x Astrid di Villa Amulett)

NYÍLT OSZTÁLY / OPEN CLASS

EXC1, CAC Sunshine Shadow of the Darkness (Orson von Nemesis x Cimet Shadow of the Darkness)

EXC2, RCAC Jackpotgirl von Lehmansfelden (Asterix del Nasi x Dobergaarden Forever Penny Lou)

EXC3 Estrella di Perlanera (Paquito di Perlanera x Ana Juaqina di Perlanera)

EXC4 Filimamont Estera Enchantress (Bentley z Padoku x May-B)

EXC Ines of New Saxon (Falco Faranzano de la Scytha x Britta of New Saxon)

MUNKA OSZTÁLY / WORKING CLASS

EXC1, CAC Kalinka Malinka de Grande Vinko (Oksamit de Grande Vinko x Alastriona de Grande Vinko)

EXC2, RCAC, Delta del Naissus (Dobergaarden Forever Tom Tom x Gren Gina del Naissus)

GYŐZTES OSZTÁLY / CHAMPION CLASS

EXC1, CAC Ginara Gioia di Perlanera (Pride of Russia Taymir x Fruthy Free di Perlanera)

EXC2, RCAC, Pride of Russia Chernika (Pride of Russia Altay x Pride of Russia Shelma)

EXC3 Dona Deorum Deya (Koppo'doro Egovelichestvo Elir x Lady Larissa di Altobello)

BARNA SZUKÁK / BROWN FEMALES

bébi OSZTÁLY / baby CLASS

VP1 bébi klubGYŐZTES 2018 / baby clubWINNER 2018 Angel of Shaytan Mariam (Colt di Perlanera x Pride of Russia Chernika)

VP2 Vivat de Grande Vinko Vitale Mare Nero (Okean Elzy de Grande Vinko x Zarina Mare Nero de Grande Vinko)

KÖLYÖK OSZTÁLY / PUPPY CLASS

VP1, KÖLYÖK KLUBGYŐZTES 20168/ PUPPY CLUBWINNER 2018 Anima Vero Anabel (Colt di Perlanera x Dona Deorum Deya)

VP2 Angel of Shaytan Tamara (Colt di Perlanera x Angel of Shaytan Alina)

FIATAL OSZTÁLY / YOUTH CLASS

EXC1, HPJ, FIATAL KLUBGYŐZTES 2016 / YOUTH CLUBWINNER 2016 Diamante de Luperca Cingara (Eutay del Nasi x Pride of Russia Arianda)

NÖVENDÉK OSZTÁLY / intermediate CLASS

EXC1, CAC Baltika Ajramor (Toscano del Diamante Nero x Aischa Athena Ajramor)

EXC2 RCAC Layla de la Scytha (Hazar di Altobello x Honey Moon de la Scytha)

MUNKA OSZTÁLY / working CLASS

EXC1, CAC Erdőberki Ramona Rashi (Pride of Russia Amadey x Csini Baba Charlotte)

GYŐZTES OSZTÁLY / CHAMPION CLASS

EXC1, CAC, KLUBGYŐZTES 201/ / CLUBWINNER 2018 Smart Wood Hills Pandora (Stinger vom Haus von Erfullungen Vunschen x Smart Wood Hills Hamina)

ECX2, RCAC Livonija Baronesa Dolce Donna (Ethos Steinhage-Grad x Livonija Baronesa Prima Patricia)