HDK KLUBKIÁLLÍTÁS / HDK CLUBSHOW

 

IDŐPONTJA/date: 2016.05.08

BÍRÓk/judges: SZOKOL ERIKA (H), RADA ISTVÁN (H)

nevezők száma/ENTRIES: 75           

EREDMÉNYLISTA/results: by HDK IRODA/HDK Office

 

HDK CHAMPION 2016 Asterix del Nasi

HDK CHAMPION 2016 Pride of Russia Kostroma

 

FEKETE KANOK / BLACK MALES

 

bébi OSZTÁLY / baby CLASS

 

VP1, bébi klubGYŐZTES 2016 / baby clubWINNER 2016 Tahi-réme Tonic (Oz di Casa Giardino x Tahi-réme Maya)

VP2 Fort Bellators Jim Beam (Paquito di Perlanera x Savana Betelges)

VP3 Via Felicium Antonio (Troy del Nasi x Tahi-réme Kaylie)

VP4 Royal-Metaxa Zork (Quickstep King of Darkness x Metaxa Sófi)

 

KÖLYÖK OSZTÁLY / PUPPY CLASS

 

VP1, KÖLYÖK KLUBGYŐZTES 2016 / PUPPY CLUBWINNER 2016 Sax von Zwilling (Pentagon of Castle Vania x Odessza von Zwilling)

ABSENT Big Boss Beast od Graciosa (Tahi-réme Max x Tahi-réme Tyra)

 

FIATAL OSZTÁLY / YOUTH CLASS

 

EXC1, HPJ, FIATAL KLUBGYŐZTES 2016 / YOUTH CLUBWINNER 2016 Eutay del Nasi (Pride of Russia Taymir x Eureka del Nasi)

EXC2 Giddy Blossom Festus (Tahi-réme Dali x Theodora Titta di Altobello)

EXC3 Rellaps Are You In Love With Lego (Rellaps Siro x Sant Kreal Iskra)

EXC4 Fedor Alias di Villa Amulett (Tahi-réme Igor x Tahi-réme Padme)

ABSENT Extram Earl von Ashanti Legende (Gansgster-Dandias de la Villa Valiano x Veronika del Mediano)

 

NÖVENDÉK OSZTÁLY / intermediate CLASS

 

EXC1, CAC Fort Bellators El'Guard (Guard de Marine de Grande Vinko x Savana Betelges)

 

NYÍLT OSZTÁLY / OPEN CLASS

 

EXC1, CAC A'Tron Maxi's the Dinamit Power (Quickstep King of Darkness x Tailor & Balmary Amazon)

ABSENT Reiszade Alaz (Darius di Caresi Nice x Coryna di Caresi Nice)

 

MUNKA OSZTÁLY / WORKING CLASS

 

EXC1, CAC, KLUBGYŐZTES 2016 / CLUBWINNER 2016 , BOB, HDK CHAMPION Asterix del Nasi (Tahi-réme Max x Juga del Nasi)

EXC2, RCAC Pride of Russia Shaytan (Pride of Russia Sidor x Pride of Russia Rumba)

EXC 3 Troy del Nasi (Jork del Nasi x Otrada for del Nasi de Grande Vinko)

ABSENT Tahi-réme Gandalf (Tahi-réme Max x Tahi-réme Holly)

 

GYŐZTES OSZTÁLY / CHAMPION CLASS

 

EXC1, CAC Valdo from Lipar Land (Tahi-réme Max x Dream del Nasi)

ABSENT Darius di Caresi Nice (Titus Tarantula v. Jahrestal x Tahi-réme Yasmine)

 

TISZTELET OSZTÁLY / HONOUR CLASS

 

EXC Tahi-réme Max (Pride of Russia Ferro xTahi-réme Giniti)

EXC Quickstep King of Darkness (Ale'Alamos del Citone x Come As You Are Vesta)

 

BARNA KANOK / BROWN MALES

 

bébi OSZTÁLY / baby CLASS

VP1, BÉBI KLUBGYŐZTES 2016 / BABY CLUBWINNER 2016 Asiago di Aynadi (Oscar z Padoku X Erdőberki Ramona Rashi)

FIATAL OSZTÁLY / YOUTH CLASS

                                            

EXC1, HPJ, FIATAL KLUBGYŐZTES 2016 / YOUTH CLUBWINNER 2016 Giddy Blossom Fahir (Tahi-réme Dali x Theodora Titta di Altobello)

EXC2 Neville di Caresi Nice (Oscar z Padoku x Ines di Perlanera)

VG3 Destiny's Phoenix Kommandante (Sant Kreal Zeus x Destiny's Phoenix High Voltage)

 

NYÍLT OSZTÁLY / OPEN CLASS

 

EXC1, CAC Guard de Marine de Grande Vinko (Jork del Nasi x Celebrita di Crimea de Grande Vinko)

EXC2, RCAC Brutus the Dinamit Power (Quickstep King of Darkness x Tailor & Balmary Amazon)

VG3 Destiny's Phoenix Judo (Oscar z Padoku x Destiny's Phoenix High Voltage)

 

MUNKA OSZTÁLY / WORKING CLASS

 

EXC1, CAC, KLUBGYŐZTES 2016 / CLUBWINNER 2016 Gaudy di Caresi Nice (Ale'Alamos del Citone x Ines di Perlanera)

 

FEKETE SZUKÁK / BLACK FEMALES

 

bébi OSZTÁLY / baby CLASS

 

VP1, bébi klubGYŐZTES 2016 / baby clubWINNER 2016 Heidy del Nasi (Asterix del Nasi x Soraja del Nasi)

VP2 Angel of Shaytan Alcantara (Pride of Russia Shaytan x Betty Boop od Telepa)

VP3 Erika From Lipar Land (Valdo from Lipar Land x Quick Lola from Lipar Land)

 

KÖLYÖK OSZTÁLY / PUPPY CLASS

 

VP1, KÖLYÖK KLUBGYŐZTES 2016 / PUPPY CLUBWINNER 2016 Orabella di Caresi Nice (Toscano del Diamante Nero x Ephira di Caresi)

VP2 Alpha Focus (Quiz von Schwarze Kraft x Puma di Gavrio Ahiles)

ABSENT Geisha Alias di Villa Amulett (Tahi-réme Max x Alfa di Villa Amulett)

ABSENT Ines of New Saxon (Falco Faranzano de la Scytha x Britta of New Saxon)

 

FIATAL OSZTÁLY / YOUTH CLASS

 

EXC1, HPJ, FIATAL KLUBGYŐZTES 2016 / YOUTH CLUBWINNER 2016 Willa del Naissus (Tahi-réme Max x Tahi-réme Henna)

EXC2 Tahi-réme Ono (Oksamit de Grande Vinko x Tahi-réme Holly)

EXC3 Giddy Blossom Fela (Tahi-réme Dali x Theodora Titta di Altobello)

EXC4 Exclamation Alias di Villa Amulett (Tahi-réme Max x Csini Baba Díva)

EXC Nikita di Caresi Nice (Oscar z Padoku x Ines di Perlanera)

ABSENT Csini Baba Gina (Csini Baba Devil x Imirob Bazsi)

 

NÖVENDÉK OSZTÁLY / intermediate CLASS

 

EXC1, CAC Habanera's Sough di Altobello (Da Vinci el Greco Nero x Tijana Darija di Altobello)

EXC2, RCAC Teraline Orleit (Teraline Heartland x Pride of Russia Revolution)

EXC3 Fort Bellators Evgenika Evviva (Guard de Marine de Grande Vinko x Savana Betelges)

EXC4 Rellaps Watsapp (Rellaps Siro x Rellaps Reya)

EXC Lilien Letty von Sharlatán (Pride & Passion Benedictus x Chiquita Caramia von Sharlatán)

 

NYÍLT OSZTÁLY / OPEN CLASS

 

EXC1, CAC, KLUBGYŐZTES 2016 / CLUBWINNER 2016 Destiny's Phoenix Jojoba (Oscar z Padoku x Destiny's Phoenix High Voltage)

EXC2, RCAC Quick Lola from Lipar Land (A Condor v. Residenzschloss x Safira from Lipar Land)

EXC3 Kimberly di Caresi (Ale'Alamos del Citone x Ephira di Caresi)

 

MUNKA OSZTÁLY / WORKING CLASS

 

EXC1, CAC Kaylie di Caresi Nice (Ale'Alamos del Citone x Ephira di Caresi)

EXC2, RCAC, HDK CHAMPION Pride of Russia Kostroma (Pride of Russia Sidor x Pride of Russia Tamara)

ABSENT Tahi-réme Beauty (Tahi-réme Max x Tahi-réme Roxana)

 

GYŐZTES OSZTÁLY / CHAMPION CLASS

 

ABSENT Tahi-réme Tyra (Hero di Casa Fox x Tahi-réme Ameeriah)

 

BARNA SZUKÁK / BROWN FEMALES

 

bébi OSZTÁLY / baby CLASS

 

VP1 bébi klubGYŐZTES 2016 / baby clubWINNER 2016 Knights of Night Cassandra (Valdo from Lipar Land x Vera Verona di Perlanera)

VP2 Aqua Aquila di Aynadi (Oscar z Padoku x Erdőberki Ramona Rashi)

 

FIATAL OSZTÁLY / YOUTH CLASS

 

EXC1, HPJ, FIATAL KLUBGYŐZTES 2016 / YOUTH CLUBWINNER 2016 Pride of Russia Hazirra (Pride of Russia Hermes x Pride of Russia Integra)

EXC2 Sant Kreal Prelest (Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Jaantje)

EXC3 Destiny's Phoenix Keep Cool (Sant Kreal Zeus x Destiny's Phoenix High Voltage)

EXC4 Sant Kreal Moskva (Oscar z Padoku x Sergius-Aleksandrija Fabula)

 

NYÍLT OSZTÁLY / OPEN CLASS

 

EXC1, CAC Focus ZZ Top (Oscar z Padoku x Focus Painted Dream)

ABSENT Berenike the Dinamit Power (Quickstep King of Darkness x Tailor & Balmary Amazon)

 

GYŐZTES OSZTÁLY / CHAMPION CLASS

 

EXC1, CAC, KLUBGYŐZTES 2016 / CLUBWINNER 2016 Astrid di Villa Amulett (Dobergaarden Forever Athos x Csini Baba Díva)

ABSENT Nadia del Naissus (Mitto del Nasi x Fiena Helfire)