IDŐPONTJA / DATE: 2014.05.04

BÍRÓ / judge: ALLAN BERLING CHRISTENSEN (DK)

Nevezések / ENTRIES: 45

EREDMÉNYLISTA / Results: HDK IRODA / hdk office

FEKETE KANOK / BLACK MALES

KÖLYÖK OSZTÁLY / PUPPY CLASS

VP1, KÖLYÖK klubGYŐZTES 2014 / PUPPY clubWINNER 2014Big Brother King of Darkness

(Tahi-réme Legolas x Nefretiti King of Darkness)

VP2 A'tron Maxi's The Dinamit Power (Quickstep King of Darkness x Tailor & Balmary Amazon)

FIATAL OSZTÁLY / YOUTH CLASS

EXC.1, HPJ, FIATAL KLUBGYŐZTES 2014 / YOUTH CLUBWINNER 2014Thor del Nasi

(Jork del Nasi x Otrada for del Nasi de Grande Vinko)

EXC.2 Tahi-réme Gandalf (Tahi-réme Maxx Tahi-réme Holly)

EXC.3 Falco Faranzano De La Scytha (Iron di Casa Fox x Atia Aurelia de La Scytha)

EXC.4 Focus Wonder Boy (Pride of Russia Kaspij x Focus Reggae Rules)

EXC. Get Ready for Evan (Quickstep King of Darkness x Andora)

VG Dado di Prisconte (Nemo di Prisconte x Reginaquanita di Prisconte)

ABSENT Nefarius William (Steel Dragon Reno x Nefarius Odhi)

NYÍLT OSZTÁLY / OPEN CLASS

EXC.1, CAC Unico Nero di Perlanera (Urbano del Diamante Nero x Cassy Crystal di Perlanera)

ABSENT Nefarius Zax (Nefarius Sancó x Via Vendi del Nasi)

GYŐZTES OSZTÁLY / CHAMPION CLASS

EXC.1, CAC, KLUBGYŐZTES 2014 / CLUBWINNER 2014, BOB Zen Zenith di Perlanera

(Zordan Zewi del Citone x Juanita di Perlanera)

EXC.2, RCAC Pride & Passion Benedictus (Obi Van Kenobi de Grande Vinko x Florida di Modello)

TISZTELET OSZTÁLY / HONOUR CLASS

EXC.1 Quickstep King of Darkness (Ale'Alamos del Citone x Come As You Are Vesta)

BARNA KANOK / BROWN MALES

BÉBI OSZTÁLY / BABY CLASS

VP1, BÉBI KLUBGYŐZTES 2014 / BABY CLUBWINNER 2014 Berek Executers Black Dogs

(Famous Fidel di Perlanera x Paris King of Darkness)

FIATAL OSZTÁLY / YOUTH CLASS

EXC.1, HPJ, FIATAL kLUBGYŐZTES 2014 / CLUBWINNER 2014Guard de Marine de Grande Vinko

(Jork del Nasi x Celebrita di Crimea de Grande Vinko)

NÖVENDÉK OSZTÁLY / INTERMEDIATE CLASS

EXC.1, CAC Gaudy di Caresi Nice (Ale'Alamos del Citone x Ines di Perlanera)

NYÍLT OSZTÁLY / OPEN CLASS

EXC.1, CAC, KLUBGYŐZTES 2014 / cLUBWINNER 2014 Egoiste De La Scytha

(Pride of Russia Urano x Suemi del Mediano)

FEKETE SZUKÁK / BLACK FEMALES

BÉBI OSZTÁLY / BABY CLASS

VP1, BÉBI KLUBGYŐZTES 2014 / BABY CLUBWINNER 2014 Kimberly di Caresi Nice

(Ale'Alamos del Citone x Ephira di Caresi)

VP2 Kikki di Perlanera (Ulisse del Tibur x Ana Juaqina di Perlanera) 

KÖLYÖK OSZTÁLY / PUPPY CLASS

VP1, KÖLYÖK KLUBGYŐZTES 2014 / PUPPY CLUBWINNER 2014 Lia L'Amour di Perlanera

(Sant Kreal Zeus x Fruthy Free di Perlanera)

VP2 HoneyMoon De La Scytha (Dante Delle Querce Nere x Suemi del Mediano)

FIATAL OSZTÁLY / YOUTH CLASS

EXC.1, HPJ, FIATAL KLUBGYŐZTES 2014 / YOUTH CLUBWINNER 2014 Tijara del Nasi

(Jork del Nasi x Otrada for del Nasi de Grande Vinko)

EXC.2 Pique Dame di Perlanera (Sant Kreal Zeus x Ferrari Flying di Perlanera)

EXC.3 Focus Whole Lotta Love (Pride of Russia Kaspij x Focus Reggae Rules)

EXC.4 Funky De La Scytha (Iron di Casa Fox x Atia Aurelia De La Scytha)

NÖVENDÉK OSZTÁLY / INTERMEDIATE CLASS

EXC.1, CAC Debra von Bagira (Ali Alvaro di Perlanera x Rosen Daker)

EXC.2, RCAC Tahi-réme Beauty (Tahi-réme Max x Tahi-réme Roxana)

NYÍLT OSZTÁLY / OPEN CLASS

EXC.1, CAC, KLUBGYŐZTES 2014 / CLUBWINNER 2014 Amorella di Perlanera

(Leo vom Märkischen Land x Tahi-réme Ruthy)

EXC.2, RCAC Tahi-réme Tyra (Hero di Casa Fox x Tahi-réme Ameeriah)

MUNKA OSZTÁLY / WORKING CLASS

sg Atia Aurelia De La Scytha (Idane di Altobello x Zafi van Felox)

GYŐZTES OSZTÁLY / WINNER CLASS

EXC.1, cac Savana Betelges (Tahi-réme Max x Xenia for Betelges del Nasi)

EXC 2. RCAC Vera Verona di Perlanera (Indio di Perlanera x Tahi-réme Roxana)

BARNA SZUKÁK / BROWN FEMALES

KÖLYÖK OSZTÁLY / PUPPY CLASS

VP1, KÖLYÖK KLUBGYŐZTES 2014 / PUPPY CLUBWINNER 2014 Liqueur di Perlanera

(Sant Kreal Zeus x Fruthy Free di Perlanera)

VP2 Hazel De La Scytha    Dante (Delle Querce Nere x Suemi del Mediano)

FIATAL OSZTÁLY / YOUTH CLASS

EXC.1, HPJ, FIATAL KLUBGYŐZTES 2014 / YOUTH CLUBWINNER 2014 Athina di Diwinum

(Gold de Mediterranean x Get Ready for Bona Beata)

EXC.2 Alfa di Villa Amulett (Dobergaarden Forever Athos x Csini Baba Díva)

EXC.3 Hera di Caresi Nice (Tahi-réme Xavier x Amina di Caresi Nice)

NÖVENDÉK OSZTÁLY / INTERMEDIATE CLASS

EXC.1, CAC, KLUBGYŐZTES 2014 / cLUBWINNER 2014 Regatta Re' di Perlanera

(Quickstep King of Darkness x Juanita di Perlanera)

EXC.2. RCAC Erdőberki Ramóna Rashi (Pride of Russia Amadey x Csini Baba Charlotte)

NYÍLT OSZTÁLY / OPEN CLASS
          

EXC.1, CAC Trunka Lunka di Perlanera (Ale'Alamos del Citone x Fruthy Free di Perlanera)

MUNKA OSZTÁLY/ WORKING CLASS

EXC.1, CAC Britania Nika del Montegrappa (Pride of Russia Urano x Brie Cobra)

TENYÉSZPÁR

THOR DEL NASI X TIJARA DEL NASI

TENYÉSZCSOPORT

DI PERLANERA KENNEL

HDK CHAMPION OSZTÁLY / HDK CHAMPION CLASS

HDK CHAMPION 2014 Famous Fidel di Perlanera

HDK CHAMPION 2014 Ana Juaqina di Perlanera