HDK ÉVGYŐZTES KIÁLLÍTÁS  / HDK YEARWINNER SHOW
2014.11.23.
EREDMÉNYEK / RESULTS

IDŐPONT / DATE: 23.11.2014

BÍRÓ / JUDGE: Josep M. Buló (E)

NEVEZŐK SZÁMA / ENTRIES: 60

ÉVGYŐZTES / YEARWINNER 2014, BOB Amorella di Perlanera (Leo vom Märkischen Land x Tahi-réme Ruthy)

ÉVGYŐZTES / YEARWINNER 2014 Churchill von Sentinel Hungary (Hilo von Nemesis x Tahi-réme Priscilla)

ÉVGYŐZTES / YEARWINNER 2014 Jonn del Nasi (Redrascal del Fiorsilva x Gloria del Nasi)

ÉVGYŐZTES / YEARWINNER 2014 Trunka Lunka di Perlanera (Ale’Alamos del Citone x Fruthy Free di Perlanera)

FIATAL ÉVGYŐZTES / YOUTH YEARWINNER 2014 Lamar di Caresi Nice (Tahi-réme Max x Ines di Perlanera)

FIATAL ÉVGYŐZTES / YOUTH YEARWINNER 2014 Berek Executers Black Dogs (Famous Fidel di Perlanera x Paris King of Darkness)

FIATAL ÉVGYŐZTES / YOUTH YEARWINNER 2014 Liqueur di Perlanera (Sant Kreal Zeus x Fruthy Free di Perlanera)

FIATAL ÉVGYŐZTES / YOUTH YEARWINNER 2014 Tahi-réme Jameerah (Gangster Dandias de la Villa Valiano x Tahi-réme Demi)

 

Képek itt / pictures here

FEKETE KANOK / BLACK MALES

BÉBI OSZTÁLY / BABY CLASS

VP1, BABY YEARWINNER 2014 Mustang di Caresi Nice (Tahi-réme Legolas x Folly Polly di Caresi Nice)

VP2 Mahou di Caresi Nice (Tahi-réme Legolas x Folly Polly di Caresi Nice)

P3 Hector of New Saxon (Pride of Russia Amadey x Britta of New Saxon)

KÖLYÖK OSZTÁLY / PUPPY CLASS

VP1, PUPPY YEARWINNER 2014 Tahi-réme Nacho (Tahi-réme Max x Tahi-réme Holly)

P2 Niko von Walley (Famous Fidel di Perlanera x Fiwa von Walley)

FIATAL OSZTÁLY  / YOUTH CLASS

ECX.1, YOUTH YEARWINNER 2014 Lamar di Caresi Nice (Tahi-réme Max x Ines di Perlanera)

EXC.2 A’Tron Maxi’s the Dinamit Power (Quickstep King of Darkness x Tailor & Balmary Amazon)

NÖVENDÉK OSZTÁLY / INTERMEDIATE CLASS

EXC.1, CAC Dado di Prisconte (Nemo di Prisconte x Reginaquanita di Prisconte)

NYÍLT OSZTÁLY / OPEN CLASS

EXC.1, CAC, YEARWINNER 2014 Churchill von Sentinel Hungary (Hilo von Nemesis x Tahi-réme Priscilla)

EXC.2, RCAC Ferro del Lancillotto (Pride of Russia Urano x Queen del Lancillotto)

VG.3 Fandango von Yesbe (Usem del Mediano x Zafir di Modello)

VG.4 Rellaps Siro (Teraline Midgard x Rellaps Loona)

VG Focus Shotgun (Zedor del Nasi x Focus Neverending Story)

MUNKA OSZTÁLY/ WORKING CLASS

EXC.1, CAC Yered King of Darkness (Zylan Zais del Citone x Come As You Are Vesta)

VG.2, Artur vom Markischen Leo (Zkyr Zew del Citone x Lady vom Markischen Land)

GYŐZTES OSZTÁLY / CHAMPION CLASS
            

EXC.1, CAC Tahi-réme Max (Pride of Russia Ferro x Tahi-réme Giniti)

EXC.2, RCAC Nefarius Zax (Nefarius Sancó x Via Vendi del Nasi)

EXC.3 Bentley Benelli of Kimberly Pearl (Urbano del Diamante Nero x Tom-Dober Jetta Black Pearl)

TISZTELET OSZTÁLY / HONOUR CLASS
       

EXC.1, Quickstep King of Darkness (Ale’Alamos del Citone x Come As You Are Vesta)

BARNA KANOK / BROWN MALES

KÖLYÖK OSZTÁLY / PUPPY CLASS

absent Brutus The Dinamit Power (Quickstep King of Darkness x Tailor & Balmary Amazon)

FIATAL OSZTÁLY  / YOUTH CLASS

VG1, YOUTH YEARWINNER 2014 Berek Executers Black Dogs (Famous Fidel di Perlanera x Paris King of Darkness)

absent Focus Zappa’s Song (Oscar z Padoku x Focus Painted Dream)

NÖVENDÉK OSZTÁLY / INTERMEDIATE CLASS

VG.1 Sky Storm (Mythos del Rio Bianco x Li’L Laguna Black Novak)

NYÍLT OSZTÁLY / OPEN CLASS
              

EXC.1, CAC Siculus Invincius Aquillon (Mitto del Nasi x O’Finitiy King of Darkness)

MUNKA OSZTÁLY/ WORKING CLASS

EXC.1, CAC, YEARWINNER 2014 Jonn del Nasi (Redrascal del Fiorsilva x Gloria del Nasi)

GYŐZTES OSZTÁLY / CHAMPION CLASS
               

EXC.1, CAC Efes Eto Kinga House (Oscar z Padoku x Atina Ginga House)

VETERÁN OSZTÁLY / VETERAN CLASS
          

EXC.1 Köd-Hegy Baltazár (Feres Royal-Bell x Tahi-réme Opium)

FEKETE SZUKÁK / BLACK FEMALES

BÉBI OSZTÁLY / BABY CLASS

VP1, BABY YEARWINNER 2014 Mantra di Caresi Nice (Tahi-réme Legolas x Folly Polly di Caresi Nice)

KÖLYÖK OSZTÁLY / PUPPY CLASS

VP1, PUPPY YEARWINNER 2014 Nala von Walley (Famous Fidel di Perlanera x Fiwa von Walley)

FIATAL OSZTÁLY  / YOUTH CLASS

EXC.1, HPJ, YOUTH YEARWINNER 2014 Tahi-réme Jameerah (Gangster Dandias de la Villa Valiano x Tahi-réme Demi)

EXC.2 Kaylie di Caresi Nice (Ale’Alamos del Citone x Ephira di Caresi)

EXC.3 Kikki di Perlanera (Ulisse del Tibur x Ana Juaqina di Perlanera)

VG.4 Nefarius Vanda (Tahi-réme Legolas x Nefarius Mandy)

absent Olga del Naissus (Chester von der Topferstadt x Tahi-réme Henna)

NÖVENDÉK OSZTÁLY / INTERMEDIATE CLASS

EXC.1, CAC Mona Lisa di Perlanera (Mitto del Nasi x Tahi-réme Ruthy)

EXC.2, RCAC Stella Supreme (Mythos del Rio Bianco x Li’L Laguna Black Novak)

EXC.3 Puma di Gavrio Ahiles (Oscar z Padoku x Alpha Queen Ginga House)

VG.4 Voodoo-Pearl Ciara (Nanun vom Noblesshof x Teraline Mirtus)

VG. Tahi-réme Indra (Tahi-réme Max x Tahi-réme Ameeriah)

NYÍLT OSZTÁLY / OPEN CLASS
             

EXC.1, CAC Siculus Invincius Afi’Nitty (Mitto del Nasi x O’Finity King of Darkness)

EXC.2, RCAC Tahi-réme Beauty (Tahi-réme Max x Tahi-réme Roxana)

VG.3 Farah del Lancillotto (Pride of Russia Urano x Queen del Lancillotto)

absent Nilla di Modello (Urbano del Diamante Nero x Náomi di Modello)

MUNKA OSZTÁLY/ WORKING CLASS

EXC.1, CAC, YEARWINNER 2014, BOB Amorella di Perlanera (Leo vom Märkischen Land x Tahi-réme Ruthy)

VG2, Chili von Sentinel Hungary (Hilo von Nemesis x Tahi-réme Priscilla)

GYŐZTES OSZTÁLY / CHAMPION CLASS
               

EXC.1, CAC Tahi-réme Tyra (Hero di Casa Fox x Tahi-réme Ameeriah)

EXC.2, RCAC Vera Verona di Perlanera (Indio di Perlanera x Tahi-réme Roxana)

EXC.3 You Too King of Darkness (Zylan Zais del Citone x Come As You Are Vesta)

EXC.4 Black-Ruby Acyra (Esprito Val di Taro x Ora Orchidea of Kimberly-Pearl)

VETERÁN OSZTÁLY / VETERAN CLASS

EXC.1 Juanita di Perlanera (Tahi-réme Romeo x Honey By Free Half)

EXC.2 Tahi-réme Priscilla (Idane di Altobello x Tahi-réme Bibiana)

BARNA SZUKÁK / BROWN FEMALES

BÉBI OSZTÁLY / BABY CLASS

VP1, BABY YEARWINNER 2014 Arrows of Hunnia Amazon (Famous Fidel di Perlanera x Queen of Black Diamonds Chelsy)

FIATAL OSZTÁLY  / YOUTH CLASS

EXC.1, HPJ, YOUTH YEARWINNER 2014 Liqueur di Perlanera (Sant Kreal Zeus x Fruthy Free di Perlanera)

EXC.2 Queen for Ginga House von Schwarze Kraft (Destiny’s Phoenix Highway To Hell x Zoe Copper Ginga House)

VG3 Focus ZZ Top (Oscar z Padoku x Focus Painted Dream)

NYÍLT OSZTÁLY / OPEN CLASS
  

EXC.1, CAC Folly Polly di Caresi Nice (Tahi-réme Dali x Tahi-réme Yasmine)

MUNKA OSZTÁLY/ WORKING CLASS

VG.1, Szélmalom Giovanna Girl (Tom-Dober Hagi x Tekla Triniti von Sharlatan)

GYŐZTES OSZTÁLY / CHAMPION CLASS

EXC.1, CAC, YEARWINNER 2014 Trunka Lunka di Perlanera (Ale’Alamos del Citone x Fruthy Free di Perlanera)

MUNKA OSZTÁLY/ WORKING CLASS

VG.1, Tekla Triniti von Sharlatan (Graphic Line Antey Anton x Anda’s Puppy Constance)